יועץ ארגוני / צלצל כעת 0544-205789
שלום רב,

שמי יוסף כהן ואת הדוקטורט שלי כתבתי על עסקים במדינת ישראל והקושי שלהם 
להצליח לשרוד או לפרוץ.
אני מאמין שאוכל לעזור לך, עזרתי למעלה מ -550 עסקים עד כה.
אני מאמין ביישום פתרונות פרגמטיים ומדידתם!

 
ייעוץ ארגוני

 

תרבות ארגונית

תקציר:
תרבות ארגונית הינה מסגרת קוגניטיבית המכילה עמדות, ערכים, ונורמות התנהגותיות אשר כל חברי הארגון שותפים לה ואשר שולטת באינטראקציות בין חברי הארגון, הלקוחות, הספקים, ואנשים אחרים מחוץ לארגון. ברגע שערכים עמדות ונורמות אלו נקבעו הם נוטים להיות יחסית יציבים וקבועים לאורך זמן, ערכים אלו משפיעים הן על הדרך שבה אנו מנהלים את השיווק והן על התוצאות הכספיות של הארגון.
על ידי התערבות ארגונית נוכל לשנות ולחדד את ה"דרך" וליצור תרבות התומכת ומכוילת מול היעדים העסקיים של הארגון.


תוצרים:
סדר ארגוני, יעדים ומשימות ברורות, תקנים של פיקוח ובקרה, תקשורת יעילה ומעצימה בין אנשי הארגון, התנהלות יעלה מול משימות וכן ניהול זמן יעיל, העצמה אישית לעובדים, העצמת מנהלים, יצירת מטרות ברורות ויעילות עבור הארגון.

מהי תרבות ארגונית פרגמטית?
בעבר התמקדו תהליכים אסטרטגיים בגיבוש היתרון היחסי המתמשך של הארגון. ככל שהסביבה העסקית הולכת ונעשית תחרותית יותר, קשה מאוד לשמר את היתרון וכדאי  להמציאו מחדש, כדי לשמור על קיומו ושגשוגו של הארגון.

טכנולוגיות, מוצרים ושירותים כבר מזמן מועתקים בקצב הולך וגדל והופכים לזמינים לכולם ולכן לא מאפשרים להחזיק בארגון את היתרון היחסי לאורך זמן.
נותר רק תחום אחד שוקשה להעתיקו – התרבות הארגונית. דווקא ההיבט "הרך" ביותר של הארגון הוא גורם המפתח הקריטי ביותר להצלחה ארגונית מודרנית.

תרבות ארגונית פרגמטית תאפשר למנהל להרוויח יתרון יחסי ייחודי לאורך זמן שיאפשר לו לקיים פעילות עסקית מוצלחת ועוצמתית יותר מבעבר.
פתוח תרבות ארגונית פרגמטית הינה צו השעה ונותנת ביטוי לפרגמטיזם המחודש שהתגבר בעקבות שינויים בשוק, מפלות ותהפוכות פיננסיות.
רעיון תרבות ארגונית פרגמטית נבדק במחקרים והוכח כיעיל, יישומי ועדיף לפעילות של תרבות ארגונית מסורתית.
חברות רבות העוסקות בייעוץ ארגוני לא נוגעות בנושא של הפרגמטיזם,
אשמח להסביר לך מדוע כן חשוב לעסוק בייעוץ ארגוני פרגמטי.

בברכת הצלחה רבה.
ד"ר כהן יוסף.
 


 
 

 
הפגישה ללא עלות ולא מחייבת     
יועץ ארגוני, חברות ייעוץ ארגוני, ייעוץ ארגוני - אני מציעים שירותים פרגמטים, מוטי מטרות, התערבויות קצרות מועד, שיטות יישום ייחודיות, ניסיון בשטח רב וייחודי.
נשמח לענות על כל שאלה בנושא.
לאתר החברה: www.jconline.co.il