ייעוץ עסקי ארגוני, שיווקי
פתוח ארגוני / אסטרטגיה שיווקית /ייעוץ שיווקי / ייעוץ ארגוני
בהנהלת ד"ר כהן יוסף.
זה התפקיד שלנו לדאוג שארגונך יעבוד בצורה יעילה יותר, יהיה לך יתרון על התחרות שלך ותוכל לשמר אותו, תדע בדיוק כמה להוציא על שיווק, היכן, מתי ומה להגיד בתקשורת השיווקית שלך.
תוכל לסמוך על הסדר וההיררכיה בארגון שלך ותגיע לתוצאות טובות יותר לאורך זמן!  את זה נעשה על ידי תהליך מדעי ייחודי לנו למען מיזעור סיכונים עבורך
 
תכנית עסקית  |  ניהול השיווק  |  מודל הבניין לבניית עסק  |  גיוס כסף משקיע פרטי  |  הפגישה של החיים שלך  |  impact marketing  |  ייעוץ ארגוני  |  KOMPYTE  |  
 
לקט חדשות שיווקיות:

פרסום סלולרי
הוצאה על פרסום סלולרי בבריטניה ממשיכה להראות צמיחה משמעותית וצפויה לעלות 90.0% השנה לכמעט 2260000000 £ (3.53 מליארד דולרים), לעומת כ - £ 1190000000 (1.86 מליארד דולרים) בשנת 2013.
הוצאות על פרסום בערוצים אחרים ממשיכה להאט, ההוצאות על פרסום בניידים תהיינה בראש בפעם הראשונה בשנת 2014 ויהיו דומה בהוצאות על כל העיתונות הכתובה בבריטניה גם יחד. נייד יהווה 15.1% מכלל הוצאות תקשורת בשנה זו, לעומת רק 13.8% לעיתונים.ב2015.
 
יצירת אמון דרך מדיה חברתית.
פחות מרבע מקונים באינטרנט אומר כי נוכחות חברתית משפרת את אמונם בקמעונאים.

מדיה חברתית יכולה להיות נהדרת עבור הכרזה מוצרים חדשים וניהול תלונות של לקוחות , אך מחקרים מYouGov   מצאו כי יציאה ברשתות חברתיות יכולה להיות גם חיסרון , לפחות עבור קמעונאים. בדצמבר 2013 , קונים רבים בבריטניה היו  בעלי דעה שלילית על קמעונאים עם נוכחות חברתית. 55 % מהמשיבים  האמינו ובטחו פחות בקמעונאי אם הוא היה פעיל במדים החברתי . פחות ממחצית  27 % אמר נוכחות חברתית הובילה אותם לתת אמון בסוחר יותר .אתרים מותאמים לנייד.
חוסר אתרים מותאם לנייד פירוש נוסעים עדיין מזמינים במחשבים שולחנים ומחשבים ניידים

הטלפון הנייד יכול להוכיח להיות חיוני בבריטניה בעת התארגנות לחופשת החג.
במחקר שנעשה על ידי קבוצת WEVE, על 1550 בעלי טלפונים חכמים בבריטניה נמצא כי כמעט תשעה מעשרה השתמשו בטלפונים שלהם כדי לתכנן ולחקור את החופשה שלהם.
 
הפעילויות הקשורות לנסיעות שנערכו באמצעות הטלפון החכם: חיפוש מלונות, חיפוש אחר טיסות והשוואת מחירים. למרות לערך הטלפון הנייד בארגון טיולים, חלק הארי של עסקות נעשו במחשב שולחני או מחשב נייד, ומחצית מאלו שלא הזמינו דרך טלפון חכם אמרו שזה היה בגין אתרים שלא היו מותאמים לשימוש נייד.קמעונאי מצייץ.
רוב הקמעונאים בבריטניה מצייצים בחזרה ללקוחות שלהם.

ההכנסה הממוצעת למבקר טוויטר עלתה ל- 64.3% לעומת רבעון מקביל אשתקד, ברבעון 4 2013 .

על פי מחקר שנעשה לאחרונה הקמעונאים בבריטניה מצייצים בחזרה ללקוחות החברה, בדרך מגיבים לשאלות שונות של הלקוחות.
בדו"ח ינואר 2014 ידי MICROS,  50.2% מהקמעונאים הדיגיטליים בבריטניה שקיבלו ציוץ ישיר עם שאלה בשנה שעברה השיבו להודעה על הפלטפורמה החברתית.
 

© 2005 כול הזכויות שמורות ל שיווק מדעי טלפון: 054-4205789
משרד ראשי: פתח תקווה, גרנית 6 / קומה 1 /  לפניה ישירה: email@jconline.co.il

צור קשר