ייעוץ עסקי ארגוני, שיווקי
פתוח ארגוני / אסטרטגיה שיווקית /ייעוץ שיווקי / ייעוץ ארגוני
בהנהלת ד"ר כהן יוסף.
זה התפקיד שלנו לדאוג שארגונך יעבוד בצורה יעילה יותר, יהיה לך יתרון על התחרות שלך ותוכל לשמר אותו, תדע בדיוק כמה להוציא על שיווק, היכן, מתי ומה להגיד בתקשורת השיווקית שלך.
תוכל לסמוך על הסדר וההיררכיה בארגון שלך ותגיע לתוצאות טובות יותר לאורך זמן!  את זה נעשה על ידי תהליך מדעי ייחודי לנו למען מיזעור סיכונים עבורך
 
תכנית עסקית  |  ניהול השיווק  |  מודל הבניין לבניית עסק  |  גיוס כסף משקיע פרטי  |  הפגישה של החיים שלך  |  impact marketing  |  ייעוץ ארגוני  |  KOMPYTE  |  
 
יצירת תרבות שיווקית ארגונית

יצירת תרבות שיווקית ארגונית / ייעוץ ארגוני

תקציר:

תרבות ארגונית הינה מסגרת קוגניטיבית המכילה עמדות, ערכים, ונורמות התנהגותיות אשר כל חברי הארגון שותפים לה ואשר שולטת באינטראקציות בין חברי הארגון, הלקוחות, הספקים, ואנשים אחרים מחוץ לארגון. ברגע שערכים עמדות ונורמות אלו נקבעו הם נוטים להיות יחסית יציבים וקבועים לאורך זמן, ערכים אלו משפיעים הן על הדרך שבה אנו מנהלים את השיווק והן על התוצאות הכספיות של הארגון.
על ידי התערבות קצרה נוכל לשנות ולחדד את ה"דרך" וליצור תרבות התומכת ומכוילת מול היעדים השיווקיים של הארגון.
הדו"ח מתאים לעסקים וארגונים המונים מעל 5 אנשים


תוצרים:
סדר ארגוני, יעדים ומשימות ברורות, תקנים של פיקוח ובקרה, תקשורת יעילה ומעצימה בין אנשי הארגון, התנהלות יעלה מול משימות וכן ניהול זמן יעיל, העצמה אישית לעובדים, העצמת מנהלים, יצירת מטרות ברורות ויעילות עבור הארגון.

 

מהות השרות:
יעוץ ארגוני עם דגש מיוחד על כיול התרבות הארגונית השיווקית מול יעדים אסטרטגים של הארגון כגון יצירת תפיסות עולם התואמות מציאות שוק עדכנית בניגוד לתפיסות עולם המתרכזות במכירות בלבד. 
תוצרי השירות שיפור המכירות ונאמנות לקוחות לאורך זמן, תרבות ארגונית קולקטיבית הקשובה לצרכי השיווק של הארגון, שיפור זרימת המידע בארגון, חדשנות.

ייעוץ ארגוני לארגונים ועסקים.
מאות פרויקטים מוצלחים.

 

לשעת יעוץ ראשונה ללא עלות ומידע נוסף על השירות,אנא מלאו את הטופס הבא.  

 
   

 

   

 

© 2005 כול הזכויות שמורות ל שיווק מדעי טלפון: 054-4205789
משרד ראשי: פתח תקווה, גרנית 6 / קומה 1 /  לפניה ישירה: email@jconline.co.il

צור קשר