ייעוץ עסקי ארגוני, שיווקי
פתוח ארגוני / אסטרטגיה שיווקית /ייעוץ שיווקי / ייעוץ ארגוני
בהנהלת ד"ר כהן יוסף.
זה התפקיד שלנו לדאוג שארגונך יעבוד בצורה יעילה יותר, יהיה לך יתרון על התחרות שלך ותוכל לשמר אותו, תדע בדיוק כמה להוציא על שיווק, היכן, מתי ומה להגיד בתקשורת השיווקית שלך.
תוכל לסמוך על הסדר וההיררכיה בארגון שלך ותגיע לתוצאות טובות יותר לאורך זמן!  את זה נעשה על ידי תהליך מדעי ייחודי לנו למען מיזעור סיכונים עבורך
 
תכנית עסקית  |  ניהול השיווק  |  מודל הבניין לבניית עסק  |  גיוס כסף משקיע פרטי  |  הפגישה של החיים שלך  |  impact marketing  |  ייעוץ ארגוני  |  KOMPYTE  |  
דף הבית >> פרסום במגזר החרדי
 
פרסום בעולם החרדי מהווה שיחה חשובה בקרב מנהלי שיווק שונים.
להלן מספר נקודות חשובות.

כאשר מדברים על מערך הפרסום של הציבור החרדי מתייחסים לשלושה ממדים:

א. עולם הפרסום: מושגים כגון קמפיין פרסומי, ההבטחה הפרסומית, צרכנות, מיתוג, פיתוי. 
ב. אופיו החברתי של הציבור החרדי: הציבור החרדי מצטייר בעיני הישראלים כמגזר עני, בעל משפחות גדולות וילדים רבים, ללא מודעות מסחרית, החי במינימום ההכרחי. אבל המציאות שונה מעט. אמנם מדובר בציבור העני ביותר בחברה הישראלית, אבל כמו בכל חברה גם בחברה זו יש שכבות רבות. באופן כללי, הציבור החרדי משקיע כסף רב במוצרים בסיסיים: מזון, מוצרי תינוקות ומוצרי בית, ובתחומים אלה מדובר על ציבור מודע באופן מיוחד לאיכות המוצרים ולהשוואות המחירים (גם בשל התקשורת הבין-אישית הגבוהה והמסועפת שקיימת בתוך ציבור זה.
ג. עולם הערכים של הציבור החרדי: כידוע, סגנונות מסוימים של פרסומות לא יתקבלו בציבור החרדי. בעיקר מדובר במאפיינים מערביים כגון מיניות ועושר.
חשוב להדגיש שכדי למכור, הרגישות הגבוהה צריכה להיות לא רק בקמפיין הפרסומי אלא גם בעיצוב האריזה (סגנון התמונות על האריזה, למשל) או בעניין ההכשרים.
יש הכשרים הנחשבים מקפידים יותר, ויש כאלה הנחשבים פחות. הפרסומאי חייב לייעץ לחברה למי ביכולתה לפנות עם ההכשר שבידיה. מה גם שלחלק מתת-הקבוצות בחברה החרדית יש את ההכשרים שלהן.
בשל כל הסיבות שהוזכרו, לעתים חברות גדולות מחליטות לייצר "ליין" שיווקי מיוחד, מותג ספציפי המיועד לציבור החרדי.
הדוגמה המפורסמת ביותר היא "עלית", אשר מוצרים רבים שלה משווקים בשני מותגים שונים: "עלית" לציבור הכללי (בכשרות של הרבנות הראשית) ו"מגדים" לציבור החרדי (בכשרות הבד"צ )– הנחשב כהשגחת הכשרות המובחרת ביותר.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 

© 2005 כול הזכויות שמורות ל שיווק מדעי טלפון: 054-4205789
משרד ראשי: פתח תקווה, גרנית 6 / קומה 1 /  לפניה ישירה: email@jconline.co.il

צור קשר